Powiat opolski Chrząsto-
wice
Dąbrowa Dobrzeń Wielki Komprach-
cice
Łubniany Murów Niemodlin Ozimek Popielów Prószków Tarnów Turawa Tułowice

Horoskop na październik

BARAN (21.03 – 19.04)
PRACA W październiku czekają cię nowe zadania. Być może sam zechcesz podjąć nowy wątek, zaproponować innowacyjne rozwiązania lub znaleźć nietypowe wyjście z trudnej sytuacji.
Działaj zgodnie z intuicją, nawet kiedy inni mają odmienne zdanie i będą próbować cię odwieść od twoich pomysłów. Pamiętaj, żeby działać w zgodzie z własnym sumieniem.
UCZUCIA W związku czeka cię okres stabilizacji i spokoju. Będzie to dobry czas na odświeżenie uczuć, szczere rozmowy i romantyczne chwile we dwoje. Dobry czas na poważne deklaracje i podejmowanie życiowych decyzji w sferze emocjonalnej. Śmiało można planować ślub, wspólne zamieszkanie czy kupno wspólnego domu.
RADA Czas podjąć decyzję w oparciu o własne sumienie i uczucia. Zbyt długie zawieszenie może zaszkodzić związkom lub sytuacji w pracy. Przed tobą trzy drogi - zdecyduj się w końcu na jedną z nich.

BYK (20.04 – 20.05)
PRACA
W życiu zawodowym czas zastoju. Być może uświadomisz sobie, że w obecnym miejscu pracy nie masz możliwości rozwoju. Zanim jednak postanowisz rzucić firmę, zastanów się, czego tak naprawdę chcesz. Co sprawiałoby ci radość. Z tą wiedzą łatwiej będzie ci znaleźć odpowiednie zajęcie. Nie rób niczego pochopnie. Poczekaj.
UCZUCIA W tej sferze może dużo się zadziać. Może spotkasz niespodziewanie osobę, która okaże się tą jedyną albo uświadomisz sobie głębię uczuć do kogoś, kogo do tej pory traktowałeś jak przyjaciela. Żadne spotkanie w tym miesiącu z płcią przeciwną nie będzie przypadkowe.
RADA Jeśli coś można zrobić we dwoje, po co udawać Zosię – Samosię. Otwórz się na ludzi, szukaj ich towarzystwa, spędzaj więcej czasu z przyjaciółmi. Nie zamykaj się w domu.

BLIŹNIĘTA (21.05 – 21.06)
PRACA W życiu zawodowym pojawią się przed tobą nowe możliwości. Jeśli dostaniesz jakąś niespodziewaną propozycję, nie bój się podjąć ryzyka. Może ktoś zaproponuje ci awans albo konkurencyjna firma poprosi o współpracę? Warto zaryzykować. W każdym razie towarzyszyć ci będzie powodzenie w pracy, a na horyzoncie pojawią się nowe szanse.
UCZUCIA W sferze miłosnej trochę powieje chłodem. Nie musi to wynikać z kończącego się uczucia, ale z potrzeby przemyślenia pewnych spraw, nabrania odpowiedniego dystansu. Czasem warto pobyć osobno, aby później docenić swoje towarzystwo. Powroty zazwyczaj bywają gorące.
RADA Wyjedź gdzieś, nie musi to być odległe miejsce, ale niech będzie odmienne od tego, w którym obecnie przebywasz. Trochę ruchu i zmiana otoczenia dobrze ci zrobi. Nabierzesz świeżości i na wiele spraw spojrzysz inaczej lub odpoczniesz.

RAK (22.06 – 22.07)
PRACA W październiku nie wychylaj się w pracy przed szereg. Nie będzie to miesiąc sprzyjający ekspansji. Raczej siedź po cichu, oczywiście wypełniając swoje obowiązki i przeczekaj małe zawirowania w firmie. Jeśli zapanujesz nad emocjami, zakończysz miesiąc bez większego uszczerbku dla twojego systemu nerwowego. Nie pchaj się na pierwszy ogień a będzie dobrze.
UCZUCIA W domu ład, spokój i stabilizacja. Nie będziesz musiał odpierać ataków, nie będziesz miał też ochoty na rozdmuchiwanie problemów. Dobry czas na spokojne bycie razem. Rodzina doda ci sił i ukoi nieco skołatane nerwy.
RADA Pomyśl, że każdy koniec jest początkiem czegoś nowego. Otwórz się na nowe możliwości i zakończ niedokończone sprawy. Nie żałuj tego, co odchodzi, bo to, co nadejdzie, będzie dużo, dużo lepsze.

LEW (23.07 – 22.08)
PRACA Październik będzie dla ciebie dość trudnym miesiącem. W pracy mogą pojawić się jakieś nieprzewidziane przeszkody, problemy zupełnie niezależne od twoich starań. Będziesz czuł przymus i presję, a tego nie lubisz. Spasuj, nie forsuj niczego na siłę, problemy same się rozwiążą i wszystko wróci do normy.
UCZUCIA Przyjrzyj się swojej relacji, być może na siłę starasz się utrzymać coś, co nie ma szans na przetrwanie. Jeśli tak jest, odpuść, daj szanse nowemu. Niektóre związki czeka oczyszczająca burza, po której wiele spraw się wyjaśni, a między partnerami zapanuje zgoda i harmonia. Czasem warto szczerze porozmawiać z partnerem, powiedzieć, co nas boli.
RADA Schowaj na chwilę swoją dumę do kieszeni. Nie unoś się gniewem, kiedy coś ci nie pasuje. Jeśli czujesz złość, pobądź na chwilę sam ze sobą, nie przelewaj jej na bliskich.

PANNA (23.08 – 22.09)
PRACA Przed tobą nowe wyzwania. Będziesz musiał zawalczyć o swoje. Nie zabraknie ci jednak energii i siły do działania. Wykorzystaj ten czas na realizację ambitnych planów, masz szansę zabłysnąć przed pracodawcą i zdobyć awans. Październik będzie miesiącem aktywnego rozpychania się łokciami, jednak uważaj, aby niechcący nikogo nie poturbować.
UCZUCIA W tej sferze spełnią się wszystkie twoje życzenia. Jeśli jesteś w związku, partner będzie chciał ci nieba przychylić. Jeśli jesteś samotny, możesz spotkać na swojej drodze drugą połówkę.
Miej oczy szeroko otwarte. Zawarte w tym miesiącu znajomości okażą się bardzo ważne w twoim życiu.
RADA Uważaj na emocje, panuj nad nimi. Nabierz trochę dystansu do wydarzeń, które potoczą się dość lawinowo i decyzje podejmuj na chłodno, nie daj się ponieść fali emocji.

WAGA (23.09 – 22.10)
PRACA Zapowiada się spokojny okres. W tym miesiącu będziesz zbierał żniwa swoich dotychczasowych działań, czeka cię nagroda za wykonaną wcześniej pracę. Jej wysokość czy rodzaj zależały będą od podjętego wysiłku. Teraz spokojnie możesz napawać się owocem swojej pracy i powoli przymierzać się na następnego przedsięwzięcia.
UCZUCIA Niektóre z was zechcą porwać partnera w romantyczną podróż. Jeśli jesteś samotna, możliwe, że poznasz w podróży kogoś ciekawego, kto na dłużej przyciągnie twoją uwagę. Jeśli jesteś w długotrwałym związku, poczujesz, że pora go sformalizować. Będziesz gotowa, aby się oświadczyć lub przyjąć oświadczyny.
RADA Miej więcej wiary w siebie. Zaufaj też swojemu przeznaczeniu. Budzą się dla ciebie nowe możliwości, nowe szanse, ale też wyzwania. Podejmij je bez lęku. Nadchodzą dobre, radosne zmiany. Otwórz się na nie.

SKORPION (23.10 – 21.11)
PRACA Raz pod wozem, raz na wozie, będzie różnie. Przed tobą nowe wyzwania, które będą pewną formą egzaminu. Jeśli zdasz go pozytywnie, zostaniesz doceniony, co z pewnością przełoży się na premię czy nawet awans. Zadania okażą się dość trudne, ale postaraj się samodzielnie z nich wywiązać. Licz tylko na siebie, żeby inni nie mogli przypisać sobie twojego sukcesu.
UCZUCIA Twoje uczucie do partnera nabiera głębi, już wiesz, że to ten właściwy.  Na wiążące decyzje jeszcze jednak nie nadszedł czas, poczekaj, aż uczucie się rozwinie. Daj też czas partnerowi, aby zorientował się w swoich emocjach. Samotne skorpiony mogą spotkać na swojej drodze wartościową osobę, która na długo zagości w ich sercu.
RADA Pozwól, aby zapłonął w tobie ogień. Pewne sprawy wymagają od ciebie większego zaangażowania, większej kreatywności. Do wszystkiego, co robisz, włóż więcej serca i wyobraźni. Wyjdzie ci to na dobre.

STRZELEC (22.11 –  21.12)
PRACA Będziesz tryskał pomysłami, być może wpadniesz na jakieś innowacyjne rozwiązanie albo napiszesz projekt, który powali szefa na kolana. Tak czy siak, twoje pomysły będą dobre, świeże i przyczynią się do rozwoju firmy, w której pracujesz. Wykorzystaj ten moment i miej odwagę upomnieć się o nagrodę. Będzie ci się należała.
UCZUCIA Między tobą a partnerem zaiskrzy. Czekają was gorące chwile, które długo zostaną w waszej pamięci. Jeśli masz okazję, wyjedź gdzieś z partnerem, pobyt sam na sam bardzo dobrze wam zrobi. Samotne strzelce mają szansę na namiętny romans, który niekoniecznie przerodzi się w coś trwałego, ale pozostawi niezapomniane wrażenia.
RADA Obserwuj uważnie, co się wokół ciebie dzieje. Angażuj się jedynie w to, co konieczne. Nie daj się rozproszyć szczegółom. Namolnych krewnych czy znajomych unikaj jak ognia.

KOZIOROŻEC (22.12 – 19.10)
PRACA Zastanów się czy obecna praca daje ci satysfakcję. Czy jesteś doceniony i należycie wynagradzany. Jeśli czujesz, że za mało zarabiasz w stosunku do wykonywanej pracy, powiedz o tym pracodawcy. Jeśli rozmowa będzie bezowocna, pomyśl o nowym zajęciu. Zastanów się, co jest twoim atutem, ile chciałbyś zarabiać i w jakich warunkach pracować. To pierwszy krok do rozwoju zawodowego.
UCZUCIA Oj będzie się działo! Możliwe, że w waszym związku zawrze od emocji, każdy będzie chciał przeforsować swoje racje, pokazać, kto rządzi. Może z tego wyjść porządna awantura. Pomyśl czy warto. Co prawda po burzy zawsze wychodzi słońce, ale po co szarpać nerwy i psuć atmosferę?
RADA Zrozum, że w życiu jest jak na fali. Raz jesteś na jej szczycie, raz w dole. To naturalne. Ważne jest, aby się nie opierać, płynąć z prądem, cokolwiek przyniesie życie. Bądź bardziej elastyczny, nie upieraj się i przyznaj, że nie zawsze musi być twoje na wierzchu.

WODNIK (20.01 – 18.02)
PRACA W pracy napotkać możesz na różne przeszkody. Niektóre z nich będą mieć charakter techniczny. Coś się zepsuje, autobus nie dojedzie na czas i oberwiesz od szefa. Na dodatek wszyscy będą patrzeć ci na ręce. Będziesz zmuszony robić to, czego nie lubisz lub nie chcesz. Po prostu przeczekaj ten czas i staraj się nie denerwować. Pamiętaj, że wszelkie przeciwności wzmacniają charakter.
UCZUCIA Na towarzystwo raczej nie będziesz miał ochoty. Zachowanie partnera będzie cię drażniło i irytowało. Lepiej pozostań trochę w odosobnieniu dla dobra związku. Nie musisz przenosić na bliskich swojego złego humoru. Wytłumacz partnerowi, że nie ma on nic wspólnego z twoim złym samopoczuciem, po prostu masz gorsze dni. Na pewno zrozumie i nie będzie ci wchodził w drogę.
RADA Jeśli masz jakieś pomysły czy plany, poczekaj z ich realizacją. Są dobre, ale nie nadszedł jeszcze ich czas. Pozwól im dojrzeć i ukonkretnić się. Nie zdradzaj ich na razie nikomu.

RYBY (19.02 – 20.03)
PRACA Wszystko ułoży się po twojej myśli. Będziesz umiała przekonać współpracowników i szefa do twoich pomysłów. Dobry czas na podnoszenie kwalifikacji zawodowych. W tym miesiącu możesz śmiało zawierać umowy, podpisywać kontrakty. Znajomości teraz zawarte mogą ci się przydać w budowaniu kariery zawodowej. Dobry czas na wszelką współpracę i zakładanie spółek.
UCZUCIA Do twojego związku zagości radość i zgoda. Będziecie pałać do siebie dużym entuzjazmem. Powieje lekkością i niefrasobliwością. Jeśli jesteś samotna, możesz na swojej drodze spotkać wyjątkową osobę, która cię oczaruje. Uważaj jednak, aby się od niej nie uzależnić. Nie potrzeba ci w życiu żadnego guru. Bądź nim sama dla siebie.
RADA Musisz odnaleźć umiar w dawaniu i braniu. Jeśli coś od kogoś dostajesz, oddaj mu w stosownych proporcjach. Jeśli dasz za dużo, ktoś być może nie będzie umiał udźwignąć twojego daru. Pamiętaj. Równowaga.

Zaloguj się aby dodać swój komentarz.

X

Witryna korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".