Powiat opolski Chrząsto-
wice
Dąbrowa Dobrzeń Wielki Komprach-
cice
Łubniany Murów Niemodlin Ozimek Popielów Prószków Tarnów Turawa Tułowice

Horoskop na wrzesień

BARAN (21.03 – 19.04)
PRACA W tym miesiącu czekają cię w życiu zawodowym same pozytywne niespodzianki.  Będziesz pełen energii, robota będzie paliła ci się w rękach. Jeśli marzyłeś o awansie i podwyżce, w tym miesiącu jest na to realna szansa. Niewykluczone, że znajdziesz dodatkowe źródło dochodów, które podreperuje twój budżet domowy.
UCZUCIA Nad twój związek nadciąga oczyszczająca burza. Jeśli ma on solidne podstawy, wyjdziecie z niej bez szwanku, jeśli jednak od dawna coś się między wami psuje, może dość do rozstania. Jeśli coś się skończyło, pozwól temu odejść. Wrzesień nie będzie dobrym miesiącem na nawiązywanie nowych znajomości. Lepiej pobądź trochę sam ze sobą.
RADA We wszystko, co robisz, włóż serce, zwłaszcza w realizację pomysłów, które od dawna chodzą ci po głowie. W tym miesiącu będziesz bardzo kreatywny, wykorzystaj to i działaj.

BYK (20.04 – 20.05)
PRACA W pracy będziesz czuł się jak ryba w wodzie. Nie będzie dla ciebie rzeczy niemożliwych, co z pewnością zauważy i doceni pracodawca. Być może staniesz w obliczu jakiegoś trudnego zadania, z którym świetnie sobie poradzisz. Jeśli myślałeś o awansie, we wrześniu śmiało możesz się ubiegać o wyższe stanowisko.
UCZUCIA Najważniejsza będzie dla ciebie rodzina. Każdą wolną chwilę zechcesz spędzić w gronie najbliższych. W uczuciach spokój i stabilizacja. Będziesz cieszył się ciepłem domowego ogniska. Bez wzlotów i upadków.
RADA Jeśli masz jakieś plany czy marzenia, nie odkrywaj ich jeszcze przed światem. Nikomu nie zdradzaj swoich zamierzeń. Poczekaj, aż twoje plany dojrzeją, jeszcze nie nadszedł czas na ich realizację. Cierpliwości.

BLIŹNIĘTA (21.05 – 21.06)
PRACA Dobry czas na zakładanie spółek, nawiązywanie kontaktów zawodowych, podpisywanie umów. Twoją mocną stroną będzie współpraca, najlepsze wyniki osiągniesz, pracując w grupie.
Jeśli szukasz pracy lub starasz się o awans, znajdziesz osobę, która cię wesprze i pomoże popchnąć do przodu twoją karierę zawodową.
UCZUCIA Wrzesień będzie miesiącem podejmowania decyzji. Musisz się określić. Być może w twoim życiu są dwie osoby, a ty nie potrafisz wybrać. Musisz jednak zdecydować. Taki stan zawieszenia nie może trwać długo. Przy wyborze kieruj się własnym sumieniem i uczuciami. Wybierz zgodnie ze swoim pragnieniem.
RADA Pamiętaj, że większość ograniczeń stwarzamy sobie sami. Muszę to, muszę tamto… Wcale nie musisz, chyba że naprawdę tego chcesz.

RAK (22.06 – 22.07)
PRACA Bardzo dobry czas na rozmowy kwalifikacyjne, zmianę pracy, podnoszenie kwalifikacji zawodowych. We wrześniu łatwo zdobędziesz klientów, masz szansę zawrzeć intratne umowy, które przez długie lata będą przynosiły zyski. Jeśli chcesz założyć firmę, we wrześniu wszystkie drzwi staną przed tobą otworem. Spotkasz się z życzliwością urzędników i z łatwością załatwisz wszystkie formalności.
UCZUCIA Wrzesień będzie miesiącem, w którym dopadną cię refleksje dotyczące twojego związku. Zaczniesz się zastanawiać, czy twoja postawa względem partnera jest właściwa, czy twoje postępowanie nie rani jego uczuć… Będzie to czas lekkiego wycofania się i zastanawiania, w jakim kierunku powinna rozwijać się wasza relacja. Partner też będzie się tobie przyglądał i wyciągał wnioski.
RADA Bądź bardziej spontaniczny, spójrz na świat oczami dziecka, bez ocen i analizy. Nie krytykuj ciągle siebie i innych, nie wszystko musisz mieć pod kontrolą. Pozwól sobie na odrobinę szaleństwa i luzu.

LEW (23. 07 – 22.08)
PRACA Wrzesień będzie dość nerwowy. Będziesz czuł ciągłą presję, a ty przecież tego nie znosisz. W dodatku ciągle coś skutecznie będzie odrywać cię od pracy. Niestety nie uda ci się zrealizować wszystkich zamierzonych planów i to nie z twojej winy. Po prostu pech. W perspektywie czasu okaże się jednak, że wszystkie opóźnienia wyjdą ci na dobre, uchronią przed ewentualnymi błędami.
UCZUCIA Nie nastawiaj się na wielkie emocje. Wrzesień spędzisz z partnerem w przyjaznej atmosferze, będziecie się dobrze rozumieć, choć nie wpadniecie w wir uniesień. Docenisz za to lojalność partnera, jego życzliwość i sympatię. Wszak przyjaźń jest chyba najwyższą formą miłości.
RADA Pamiętaj, że po nocy nastaje dzień, a każde smutki, stres, zły nastrój – przemijają.
Co dzień budź się z myślą, że rozpoczynający się dzień będzie wyjątkowy.

PANNA (23.08 – 22.09)
PRACA We wrześniu możesz przygotować sobie grunt pod rozwój kariery zawodowej. Nic samo ci z nieba nie spadnie, ale na swoją pozycję pracowałeś wytrwale i należy ci się bonus.  Jeśli twoja praca związana jest w jakiś sposób z ziemią (obrotem, handlem bądź uprawą) możesz liczyć na duże zyski.
UCZUCIA Nadszedł czas na podjęcie jednoznacznych decyzji. Albo jedziesz wspólnie z partnerem na jednym wozie, albo każdy jedzie w swoją stronę. Będziesz chciał wiedzieć, na czym stoisz.
Samotne panny w podróży mogą spotkać kogoś niebagatelnego, kto na długo zaprzątnie ich uwagę.
RADA Daj się ponieść fali zdarzeń, nie nad wszystkim musisz mieć kontrolę. Zaufaj siłom wyższym czuwającym nad tobą, bo wszystko, co się w twoim życiu dzieje, pracuje na twoją korzyść, nawet jeśli teraz tego nie dostrzegasz.

WAGA (23.08 – 23.09)
PRACA Wrzesień przebiegnie pod znakiem zbierania plonów. Nie będzie miesiącem do rozpoczynania nowych planów, inwestycji czy przedsięwzięć. Raczej będziesz zapinał sprawy na ostatni guzik. Jeśli do tej pory dobrze pracowałeś, możesz liczyć na finansowy bonus albo awans.
UCZUCIA Za oknem początek jesieni, a w twoim sercu maj. Może znajdziesz miłość swojego życia, a może na nowo zapłoniesz gorącym uczuciem do swojego obecnego partnera. W każdym razie przed tobą romantyczne chwile pełne gorących deklaracji.
RADA Przygotuj się na niespodzianki. Możesz znaleźć lub dostać coś wartościowego. Warto zagrać w gry liczbowe, bowiem szczęście nie będzie cię opuszczało. Miej tylko oczy szeroko otwarte.

SKORPION (23.10 – 21.11)
PRACA We wrześniu nie podejmuj żadnych pochopnych decyzji zawodowych. Jeśli chcesz zmienić pracę, poczekaj z tym jeszcze. Pomyśl, co naprawdę sprawia ci przyjemność, co chciałabyś robić. Być może nie spełniasz się w obecnej pracy, zanim jednak się zwolnisz, napisz CV i znajdź firmę, w której chciałbyś się rozwijać zawodowo.
UCZUCIA W twoim życiu uczuciowym za to będzie się działo. O nudzie nie ma mowy. Partner co rusz będzie cię zaskakiwał. Jeśli jesteś sam, możesz spotkać niezwykłą osobę, która cię oczaruje i całkowicie zawróci ci w głowie. Z oświadczynami poczekaj jednak do czasu, aż ochłoniesz.
RADA Możesz być niecierpliwy, ale nie przyspieszaj niczego. Może chciałbyś coś zrobić lub powiedzieć natychmiast, ale lepiej się wstrzymaj. Niech twoje plany czy uczucia dojrzeją.

STRZELEC (22.11 – 21.12)
PRACA Coś lub ktoś niespodziewanie może przyspieszyć twoją karierę zawodową. We wrześniu możesz liczyć na sprzyjające okoliczności. Jeśli szef powierzy ci trudne zadanie, nie obawiaj się, że mu nie podołasz. Podnoś swoje kwalifikacje - przyswajanie wiedzy będzie ci szło jak z płatka.
UCZUCIA Żadnych rewolucji w życiu uczuciowym. Stabilizacja i harmonia. Będziesz cieszył się z obecności partnera, razem będziecie świętować codzienność. W zgodzie i przyjaźni. Jeśli jesteś singlem, zamiast na szukaniu romantycznej miłości, skup się na przyjaciołach, spędź z nimi trochę czasu.
RADA Jeśli masz jakieś plany, pora je skonkretyzować. Dopracuj szczegóły, zastanów się nad nimi, nikomu jednak nie zdradzaj na razie swoich zamierzeń.

KOZIOROŻEC (22.12 – 19.01)
PRACA We wrześniu licz wyłącznie na siebie. Jeśli realizujesz ważny projekt lub powierzono ci odpowiedzialne zadanie, skoncentruj się na nim i nie szukaj wsparcia wśród współpracowników. Tym razem w pojedynkę możesz osiągnąć więcej.
UCZUCIA Musisz podjąć decyzję, jak potoczy się twój związek. Dalej nie może być, jak jest. Albo angażujesz się w relację, bo stwierdzasz, że ci na niej zależy, albo mówisz uczciwie, że nie możesz dać partnerowi tego, czego by od ciebie chciał i lepiej wam będzie osobno.
RADA Pamiętaj, że im więcej dajesz, tym więcej otrzymujesz. Dziel się z bliskimi swoją obecnością, miłym słowem, uśmiechem, dobrym gestem. Świat będzie przez to piękniejszy.

WODNIK (20.01 – 18.02)
PRACA We wrześniu możesz realizować nawet najodważniejsze plany zawodowe. Nad każdym twoim projektem i pomysłem czuwać będzie opatrzność. Na drodze do kariery spotkasz odpowiednich ludzi, przydarzać ci się będą szczęśliwe zbiegi okoliczności. Wykorzystaj ten czas i śmiało idź do przodu.
UCZUCIA Twoje życie uczuciowe będzie pełne harmonii, w tym miesiącu kłótnie ci nie grożą. Poświęć więcej czasu partnerowi, przypomnisz sobie jak dobrze wam razem, docenisz wspólne chwile. Może dobrze byłoby poświęcić jakiś wieczór na wspólne świętowanie.
RADA Nie odcinaj się od towarzystwa. Odwiedź bliskie ci osoby, które nieco zaniedbałeś. Na pewno bardzo się ucieszą, ty też będziesz zadowolony.

RYBY (19.02 – 20.03)
PRACA W pracy spokojnie, bez żadnych wzlotów czy upadków. Pracuj systematycznie, w swoim rytmie, wyniki będą satysfakcjonujące, choć nie spektakularne. Na innowacyjne pomysły czy plany przyjdzie pora w kolejnych miesiącach. Na razie trzymaj się wypracowanego schematu.
UCZUCIA Przestaniesz się w końcu miotać. Znikną wszelkie wątpliwości dotyczące partnera.
Poczujesz się w końcu na właściwym miejscu, we właściwym czasie. Może nie wybuchnie między wami wielka namiętność, ale spokój i wzajemna życzliwość są bardzo ważne dla waszego związku.
RADA Jeśli w szarą codzienność włożysz trochę serca, uruchomisz wyobraźnię, zwyczajność nabierze niezwyczajnego wymiaru i zniknie męcząca cię rutyna. Nie zawsze trzeba zmieniać swojego życia, czasem wystarczy zmienić punkt widzenia.

Zaloguj się aby dodać swój komentarz.

X

Witryna korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".