Powiat opolski Chrząsto-
wice
Dąbrowa Dobrzeń Wielki Komprach-
cice
Łubniany Murów Niemodlin Ozimek Popielów Prószków Tarnów Turawa Tułowice

Poszukujemy pracownika na stanowisko MAGAZYNIER

Poszukujemy pracownika na stanowisko
MAGAZYNIER

Główne zadania:
 Rozmieszczanie wyrobów gotowych na wyznaczonej powierzchni magazynowej
 Etykietowanie towarów do wysyłki
 Przyjęcia i rozkładanie towarów
 Kontrola stanów magazynowych
 Transportowanie za pomocą ręcznych wózków widłowych
 Tworzenie dokumentacji wysyłkowej
 Prace porządkowe na magazynie

Wymagania:
 Znajomość rysunku technicznego
 Obsługa komputera
 Dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie
 Odpowiedzialność
 Samodzielność i dobra organizacja pracy
 Mile widziane uprawnienia do obsługi wózka widłowego oraz doświadczenie w
pracy na stanowisku magazyniera

Praca w pełnym wymiarze pracy w godzinach 7:00-15:00.
Umowa na okres próbny.
System wynagrodzenia: czasowy ze stawką miesięczną

Miejsce pracy:
LUC-PRODUCT Sp. z o. o.
ul. J. Cebuli 16
46-080 Chróścice

Prosimy o bezpośredni kontakt z pracodawcą - po uprzednim kontakcie telefonicznym: 77/403 24 15
Wymagane dokumenty: CV, ew. uprawnienia do obsługi wózków widłowych
Osoba do kontaktu: Tatiana Sas-Matuszczyk

X